Бойлер Thermo Alliance DT80V20G-PD (SD00032261)
Фото 4 |
Thermo Alliance DT80V20G-PD |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermo Alliance DT80V20G-PD
Усі ціни 24 →Thermo Alliance Thermo Alliance DT80V20G(PD)/2 | 10 471 грн. |
Бойлер електричний Thermo Alliance DT80V20G(PD)/2 DT80V20GPD2 | 10 471 грн. |
Thermo Alliance Водонагрівач електричний Thermo Alliance 80 л плаский верт | 10 340 грн. |
Бойлер електричний Thermo Alliance 80л (DT80V20GPD2) | 10 340 грн. |
Бойлер електричний вертикальний 80л THERMO ALLIANCE мокрий тен 2кВт 980x53 | 10 471 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Thermo Alliance DT80V20G-PD
Ціни на Thermo Alliance DT80V20G-PD |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance DT30V20G-PD | від 7 743 грн. | 29 пропозицій | ||
Thermo Alliance DT30H20G-PD | від 6 900 грн. | 27 пропозицій | ||
Thermo Alliance DT50V20G-PD | від 9 005 грн. | 21 пропозиція | ||
Thermo Alliance DT50H20G-PD | від 8 899 грн. | 23 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT80V20G-PD | від 10 209 грн. | 25 пропозицій | ||
Thermo Alliance DT80H20G-PD | від 9 800 грн. | 25 пропозицій | ||
Thermo Alliance DT100V20G-PD | від 11 184 грн. | 4 пропозиції | ||
Thermo Alliance DT100H20G-PD | від 10 980 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →