Циркуляційний насос Thermo Alliance LPS 25/60/130 6 м 1 1/2" 130 мм
Thermo Alliance LPS 25/60/130 6 м
1 1/2"
130 мм
4 м
1 1/2"
130 мм
4 м 1 1/2"
180 мм
6 м 1 1/2"
130 мм
6 м 1 1/2"
180 мм
6 м 2"
180 мм
8 м 1 1/2"
180 мм
8 м 2"
180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3900 л/год
Макс. напір:6 м
Споживана потужність:100 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики LPS 25/60/130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermo Alliance 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermo Alliance.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermo Alliance LPS 25/60/130 6 м 1 1/2" 130 мм
Насос циркуляционный Thermo Alliance LPS 25/60/130 | 1 198 грн. |
Насос циркуляційний Thermo Alliance LPS 25/60/130 | 1 198 грн. |
Насос циркуляційний Thermo Alliance LPS 25/60/130 | 1 168 грн. |
Модификації Thermo Alliance LPS 25/60/130
Ціни на Thermo Alliance LPS 25/60/130 |
---|---|---|---|---|
Thermo Alliance LPS 25/40/130 4 м 1 1/2" 130 мм | від 1 147 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance LPS 25/40/180 4 м 1 1/2" 180 мм | від 1 163 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance LPS 25/60/130 6 м 1 1/2" 130 мм | від 1 168 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance LPS 25/60/180 6 м 1 1/2" 180 мм | від 1 181 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermo Alliance LPS 32/60/180 6 м 2" 180 мм | від 1 239 грн. | 3 пропозиції | ||
Thermo Alliance LPS 25/80/180 8 м 1 1/2" 180 мм | від 2 619 грн. | 2 пропозиції | ||
Thermo Alliance LPS 32/80/180 8 м 2" 180 мм | від 2 715 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →