Циркуляційний насос Nasosy plus BPS 25-6S-130 6.1 м 130 мм
Nasosy plus BPS 25-6S-130 6.1 м
130 мм
6.1 м
130 мм
6.1 м 180 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:3000 л/год
Макс. напір:6.1 м
Споживана потужність:100 Вт
Швидкостей:3 шт
Тип з'єднання:різьба
Всі характеристики
Характеристики BPS 25-6S-130
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus BPS 25-6S-130 6.1 м 130 мм
Усі ціни 8 →Насос циркуляционный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ BPS 25-6S-130 | 2 074 грн. |
Циркуляционный насос Насосы+ BPS25-6S-130, присоединительный комплект | 1 949 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование BPS 25-6S-130 | 2 340 грн. |
Насосы+Оборудование Насос циркуляционный Насосы+Оборудование BPS 25-6S-130 | 2 199 грн. |
Циркуляційний насос NPO BPS 25-6S -130 + гайка | 2 214 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Nasosy plus BPS 25-6S-130
Ціни на Nasosy plus BPS 25-6S-130 |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus BPS 25-6S-130 6.1 м 130 мм | від 1 949 грн. | 8 пропозицій | ||
Nasosy plus BPS 25-6S-180 6.1 м 180 мм | від 2 074 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →