Термосумка Thermos ThermoCafe 12
Фото 8 |
Thermos ThermoCafe 12 9 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermos ThermoCafe 12
Усі ціни 16 →Изотермическая сумка Thermos ThermoCafe 9л, розовый | 473 грн. |
Термосумка Thermos ThermoCafe 12Can Cooler, 9 л, розовый (5010576589323) | 473 грн. |
Термосумка Thermos ThermoCafe 9 л, розовая (5010576589323) 5010576589323 | 493 грн. |
Термосумка Thermos ThermoCafe 9 л, розовая (5010576589323) 5010576589323 | 473 грн. |
Thermos ThermoCafe 9 л, розовая (5010576589323) ThermoCafe 9 л, розовая (5 | 473 грн. |
ще 11 пропозицій
Додаткові функції і можливості термосумки Thermos ThermoCafe 12:
- Герметичний внутрішній матеріал
- Зручне зберігання в складеному стані
Модификації Thermos ThermoCafe 12
Ціни на Thermos ThermoCafe 12 |
---|---|---|---|---|
Thermos ThermoCafe 12 | від 473 грн. | 16 пропозицій | ||
Thermos ThermoCafe 24 | від 542 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →