Мікрофон Thronmax M20 Streaming Kit (M20KIT-TM01)
Відео 10Фото 9 |
Thronmax M20 Streaming Kit |
|
Мікрофон оснащений 24-режимним підсвічуванням.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thronmax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thronmax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thronmax M20 Streaming Kit
Усі ціни 14 →Мікрофон із аксесуарами Thronmax M20 Streaming kit Microphone | 1 500 грн. |
Микрофон с аксессуарами Thronmax M20 Streaming kit Microphone | 1 500 грн. |
Thronmax M20 Streaming kit M20KIT-TM01 | 1 429 грн. |
Микрофон Thronmax M20 Streaming kit (M20KIT-TM01) M20KIT-TM01 | 1 439 грн. |
Thronmax M20 Streaming kit (M20KIT-TM01) M20KIT-TM01 | 1 499 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →