Котушка Tica Galant Long Cast GLAT4000 (1000752)
Відео 1Фото 5 |
Tica Galant Long Cast GLAT4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tica Galant Long Cast GLAT4000
Фідерна котушка Tica Galant Long Cast GLAT 4000 | 2 866 грн. |
Котушка Tica Galant Long Cast GLAT4000 (75258) | 2 790 грн. |
Котушка фідерна Tica Galant Long Cast GLAT4000 | 2 790 грн. |
Котушка Tica Galant Long Cast GLAT4000 | 2 870 грн. |
Котушка Tica Galant Long Cast GLAT4000 7+1BB (1000752) | 2 790 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →