Котушка Tica Scepter GE6000
Фото 4 |
Tica Scepter GE6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tica Scepter GE6000
Карпова та серфова риболовна котушка Tica Scepter GE6000, далекий закид, н | 3 199 грн. |
Котушка Tica Scepter GE6000 (71566) | 3 200 грн. |
Котушка коропова Tica Scepter GE6000 | 3 200 грн. |
Котушка TICA Scepter GE6000 7+1BB | 3 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →