Котушка Tica Feeder Mentor FM5000
Фото 3 |
Tica Feeder Mentor FM5000 |
|
Швидкий фрикціон.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tica Feeder Mentor FM5000
Котушка Tica Feeder Mentor FM5000 (1000043) | 2 799 грн. |
Котушка Tica Surf Mentor SFM5000 (1000060) | 3 666 грн. |
Фідерна котушка Tica Feeder Mentor 5000 | 2 799 грн. |
Котушка Tica Feeder Mentor FM5000 (133196) | 2 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →