Фен Tico Professional Turbo i400 (100023)
Tico Professional Turbo i400 |
|
Два концентратора в комплекті.
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Turbo i400
Фен Tico Professional Turbo i400 (100023) | 1 269 грн. |
Фен Tico Professional Turbo i400 (100023) [78018]. | 1 493 грн. |
Фен для волос TICO Turbo i400 2400W | 1 635 грн. |
ФЕН TICO TURBO і400 2400 W | 1 410 грн. |
Фен для волосся TICO Turbo i400 2400W | 1 410 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →