Фен Tico Professional Micro Stratos 3600
Фото 3 |
Tico Professional Micro Stratos 3600 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Micro Stratos 3600
Усі ціни 6 →Фен Tico Professional Micro Stratos 3600 Violet (100030) | 1 076 грн. |
Фен TICO Professional MicroStratos чорний (100002) (0073605) | 1 368 грн. |
Фен Tico Professional Micro Stratos 3600 Black (100002) | 1 009 грн. |
Фен Tico Professional Micro Stratos 3600 Black (100014) [78026] [78026 | 1 188 грн. |
Фен Tico Professional Micro Stratos 3600 фіолетовий (100030) [78027] | 1 266 грн. |
Фен TICO MicroStratos 3600 2200W фіолетовий | 1 195 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →