Фен Tico Professional Mini Stratos (100014)
Tico Professional Mini Stratos |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tico Professional 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tico Professional.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tico Professional Mini Stratos
Усі ціни 7 →Фен Tico Professional Mini Stratos (100014) | 639 грн. |
Фен для волосся Tico Professional MINI STRATOS (100014) | 656 грн. |
Фен TICO MINI STRATOS дорожній 1100W (100014) (0072005) | 756 грн. |
Фен Tico Professional Mini Stratos (100014) [78024]. | 752 грн. |
Фен Tico Mini Stratos 1100W дорожній +дифузор 100014 | 720 грн. |
Фен для волосся TICO Professional Mini Stratos дорожній 1100W | 816 грн. |
Фен TICO Mini Stratos дорожній 1100W | 720 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →