Зарядна станція Tig Fox T500
Відео 5Фото 30 |
Tig Fox T500 |
|
Акумуляторна портативна електростанція з літій-іонною батареєю ємністю 540 Вт*год як джерело автономного живлення. Пристрій може використовуватись для резервного енергопостачання техніки з сумарною потужністю підключення до 500 Вт. При цьому модель витримує пікове навантаження до 850 Вт. Підключення споживачів до зарядної станції налагоджено через одне розеткове гніздо на 230 В із чистою синусоїдою змінного струму на виході, тріо повнорозмірних USB-портів, один симетричний USB type C із швидкою зарядкою за протоколом Power Delivery (65 Вт), один DC-вихід із напругою 12 В.
Актуальну інформацію про рівень заряду, що використовуються, порти і споживану потужність можна отримати за даними на інфо-дисплеї. Для опціонального підключення сонячних панелей у Tig Fox T500 передбачили наявність роз'єму XT60. Зарядна станція оснащується вбудованою LED-підсвічуванням для освітлення в темну пору доби, а до корпусу пристрою прилаштована ручка для зручності перенесення. Важить модель 5.53 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tig Fox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tig Fox.
Купити Tig Fox T500
Зарядная станция Tig Fox T500 (540 Вт·ч / 500 Вт) 145811 | 12 299 грн. |
Портативная зарядная станция Tig Fox T500 Емкость аккумулятора 540 Втч | 18 700 грн. |
Зарядная станция Tig Fox T500 540Wh / 850W | 6 340 грн. |
Топ за показником ціна-якість
Вистачає на багато години, з моїм типом користування ( два ноутбуки, два телефони, світло, роутер) Гарна якість збірки Інформативний дисплей Хороший ліхтарик з дуже приємним світлом Хороші слоти зі швидкою зарядкою для телефонів Є можливість заряджати в автомобілі Швидко заряджається до 80% Поганий блок живлення, який дуже сильно гріється, та слабкуватий для цієї зарядної станції
Неможливо зафіксувати підсвітку в одному кольорі, вона постійно змінює кольори і я не розумію, що не дало розробникам зробити можливість залишати якийсь один колір освітлення. Трохи шумнувата коли вмикається кулер Олександр Лапай: користуюся Tig Fox T500 кілька місяців
Доброго дня, намагались запустити шось типу холодильника? Заявлено стрибок у 850w і ніде не бачу щоб це хтось тестував. Дякую |
Зібрана добре, з добрих матеріалів. Є інформативний дисплей на якому вказується вся потрібна інформація
З моїм користуванням ( два ноутбуки, два телефони та роутер) вистачає на цілий день, за умови якщо ноутбуки до цього були заряджені
Брав на рибалку, увімкнувши світло, заряджавши телефони і тд, за всю ніч зняло лише 10% від заряду
До 100% заряджається за 6-7 годин з рідною зарядкою, але до 80% заряджається за 4 години - за ці гроші кращого варіанту я не знайшов у цьому показнику
Є ліхтарик з приємним теплим світлом, також є нічна різнокольорова підсвітка, але в ній немає функції, щоб вона постійно світила одним кольором - тобто кольори постійно змінюються - зелений, червоний, синій, фіолетовий і тд. Було б добре, якби один колір можна було залишити на весь час і за бажанням перемикати
По слотах є все необхідне
Коли вмикаються кулери трішки шумнуваті, але тут на рівні з іншими
Єдиний мінус який є в цій зарядній станції – це блок живлення зарядки. Він дуже сильно гріється і він слабкуватий для цієї зарядної станції, тому я спробую його замінити у майбутньому
Загалом вона покриває всі мої потреби і за ці кошти перевищує всі очікування
Користуюсь протягом 3 місяців