Автосигналізація Tiger Bastion BS-333
Фото 7 |
Tiger Bastion BS-333
Тип:автомобільна
Тип зв'язку:двостороння
Дальність пейджинга:400 м
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Комплект:іммобілайзер
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики Bastion BS-333
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger Bastion BS-333
Усі ціни 7 →Автосигнализация Tiger Bastion BS-333 без сирены | 1 661 грн. |
Tiger Bastion BS-333 | 1 570 грн. |
Автосигнализация Tiger Bastion bs-333 без сирены | 1 779 грн. |
Сигналізація двостроння Tiger Bastion BS-333 53737 | 1 945 грн. |
TIGER BS-333 Dialog сигналізація | 2 335 грн. |
Сигналізація Tiger Bastion BS-333 без сирени | 1 730 грн. |
Автосигналізація Tiger Bastion BS-333 без сирени | 1 670 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →