Автосигналізація Tiger Bastion BS-330
Фото 6 |
Tiger Bastion BS-330
Тип:автомобільна
Тип зв'язку:двостороння
Дальність пейджинга:400 м
Брелок:дисплей
Дод.:захист від сканування
Комплект:іммобілайзер
Датчик удару/вібрації:2 рівні
Всі характеристики
Характеристики Bastion BS-330
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tiger Bastion BS-330
Усі ціни 8 →Автосигнализация Tiger Bastion BS-330 без сирены | 1 661 грн. |
Tiger Bastion BS-330 | 1 570 грн. |
Автосигнализация Tiger Bastion bs-330 без сирены | 1 779 грн. |
Сигналізація двостроння Tiger Bastion BS-330 53872 | 1 945 грн. |
TIGER BS-330 Dialog сигналізація | 2 335 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →