Набір інструментів Tolsen 20054
Tolsen 20054 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 20054
Усі ціни 8 →Набор инструментов Tolsen удлиненных шестигранных закругленых ключей 9 шт | 221 грн. |
Набір шестигранних ключів Tolsen HEX шароподібні, довгі 9шт. (20054) 20054 | 308 грн. |
Набір подовжених шестигранних закруглених ключів Tolsen 1.5-10 мм 9 шт. (2 | 221 грн. |
Набір продовжених шестигранних закруглених ключів Tolsen 1.5-10 мм 9 шт. ( | 221 грн. |
Набір ключів Tolsen 9шт (20054) | 221 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →