Набір інструментів Tolsen 15138 (940320)
Відео 2Фото 6 |
Tolsen 15138 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 15138
Усі ціни 14 →Комплект головок торцевых Tolsen 1/4" 46 предметов "ПРОФИ" (15138) | 1 305 грн. |
Комплект головок торцевих Tolsen Профі 1/4" 46шт (15138) | 1 371 грн. |
Набір інструментів Tolsen головок торцевих 1/4" 46 предметів "ПРОФІ" (1513 | 1 495 грн. |
Набір інструментів Tolsen головок торцевих 1/4" 46 предметів "ПРОФІ" (1513 | 1 371 грн. |
Комплект головок торцевих TOLSEN 1/4 профі 46 пр. (15138) | 1 371 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →