Набір інструментів Tolsen 20057
Фото 4 |
Tolsen 20057 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 20057
Усі ціни 9 →Набор инструментов Tolsen удлиненных ключей Torx с отвором 9 шт Т10-Т50 (2 | 230 грн. |
Набір Г-подібних ключів Tolsen TORX з отвором, подовжені 9шт. (20057) 2005 | 320 грн. |
Набір подовжених Torx ключів Tolsen Т10-Т50 з отвором 9 шт. (20057) | 230 грн. |
Набір інструментів Tolsen подовжених ключів Torx з відверненням 9 шт Т10-Т | 344 грн. |
Набір ключів Tolsen 9шт (20057) | 196 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →