Набір інструментів Tolsen 20069
Tolsen 20069
Загальна кількість одиниць
8 шт. Ключі з наконечником Torx
8 шт. / з отвором / Розміри ключів з наконечником Torx
T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40 Зберігання інструменту
мультитул Офіційний сайт
tolsentools.com Дата додавання на E-Katalog
квітень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Купити Tolsen 20069
Набір ключів TOLSEN Torx 8 T9-40 (20069) 20069 FOXTROT.UA З нами 9 років (Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
206 грн.
Набір інструментів Tolsen ключів Torx 8 розмірів T9-40 (20069) 20069 206 грн.
Набір інструментів Tolsen ключів Torx 8 розмірів T9-40 (20069) Маркетплейс: MAUDAU
ARBI
З нами 2 роки (Київ)
Поскаржитись
333 грн.
Tolsen Набір шестигранних ключів Tolsen T9-40 (20069) MTA.ua З нами 8 років (Київ)
Поскаржитись
289 грн.
Динаміка цін на Tolsen 20069