Набір інструментів Yato YT-0511
Yato YT-0511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0511
Усі ціни 16 →Ключ Ято TORX 9 шт. (YT-0511) YT-0511 | 271 грн. |
Набір шестигранних ключів Yato YT-0511 | 251 грн. |
Набір ключів Torx Yato 9 предметів T10-T50 (YT-0511) | 257 грн. |
Ключ Yato TORX 9 шт. (YT-0511) | 375 грн. |
Ключі 'Тогх' Г-образні Т10-Т50, YATO YT-0511 | 264 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →