Набір інструментів Tolsen 20181
Фото 8 |
Tolsen 20181 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 20181
Усі ціни 6 →Комплект коротких ударних викруток Tolsen SL6.5х38 мм + PH2х38 мм (6933528 | 105 грн. |
Комплект коротких ударних викруток Tolsen SL6,5x38мм + PH2x38мм (20181) | 79 грн. |
Набір коротких викруток Tolsen, 2шт. (20181) | 108 грн. |
Набір викруток Tolsen коротких SL6,5*38мм+PH2*38мм (20181) | 97 грн. |
Набор отверток Tolsen SL6,5*38мм+PH2*38мм (20181) | 79 грн. |
Набір викруток Tolsen коротких SL6,538мм+PH238мм (20181) | 125 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →