Садові ножиці Tolsen 31031
Tolsen 31031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 31031
Усі ціни 7 →Секатор Tolsen 200 мм, нержавеющие прямые лезвия (31031) 31031 | 273 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм з прямими лезами (6933528731238) | 232 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм, нержавіючі прямі леза (31031) | 346 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм з прямими лезами (6933528731238) | 309 грн. |
Секатор Tolsen 200мм (31031) | 232 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм, нержавіючі прямі леза (31031) | 272 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм, нержавіючі прямі леза (31031) | 324 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →