Сучкоріз Tolsen 31025
Tolsen 31025 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 31025
Усі ціни 8 →Гілкоріз телескопічний 610-920 мм Tolsen (31025) | 656 грн. |
Секатор Tolsen сучкорез телескопический 610-920 мм (31025) 31025 | 656 грн. |
Секатор Tolsen гілкоріз телескопічний 610-920 мм (31025) 31025 | 656 грн. |
Tolsen Секатор Tolsen гілкоріз телескопічний 610-920 мм (31025) 31025 | 656 грн. |
Секатор Tolsen сучкоріз телескопічний 610-920 мм (31025) | 804 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →