Секатор Tolsen 31020
Tolsen 31020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 31020
Секатор Tolsen 200 мм скошеные PP/TPR рукоятки (31020) 31020 | 268 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм скошений PP/TPR ручки (31020) | 225 грн. |
Секатор Tolsen 200мм (31020) | 225 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм скошені рукоятки PP/TPR (31020) | 265 грн. |
Секатор Tolsen 200 мм скошений PP/TPR рукоятки (31020) | 317 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →