Будівельний степлер Tolsen 43021
Tolsen 43021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen 43021
Усі ціни 11 →Степлер металевий 3-в-1 TOLSEN (43021) | 437 грн. |
Степлер строительный Tolsen металлический 3-в-1 (43021) 43021 | 459 грн. |
Степлер будівельний Tolsen металевий 3-в-1 (43021) 43021 | 459 грн. |
Tolsen Степлер будівельний Tolsen металевий 3-в-1 (43021) 43021 | 459 грн. |
Степлер 3в1 Tolsen (43021) 43021 | 500 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →