Циркулярна пила Tolsen T-1300 79532 (79532)
Відео 3Фото 5 |
Tolsen T-1300 79532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tolsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tolsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tolsen T-1300 79532
Усі ціни 15 →Пилка циркулярна Толсен Т-1300 (79532) | 2 400 грн. |
Пила циркулярная Tolsen Т-1300 (79532) | 2 400 грн. |
Пила дисковая Tolsen Т-1300 (79532) | 2 400 грн. |
Дисковая пила Tolsen т-1300 (79532) | 2 577 грн. |
Дискова пила Tolsen Т-1300 (79532) 79532 | 2 328 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди