GPS-навігатор Garmin DriveSmart 76 (010-02470-00)
Відео 15Фото 3 |
Garmin DriveSmart 76
Тип:для легкових авто
Діагональ екрану:7 "
Роздільна здатність:1024х600 пікс
Інтерфейси:Wi-Fi, Bluetooth
Час роботи:до 1 год
Вага:240 г
Даний пристрій здатне працювати і виводити зображення з камер заднього виду Garmin.
Всі характеристики
Характеристики DriveSmart 76
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin DriveSmart 76
Усі ціни 14 →Garmin DriveSmart 76 MT-S (010-02470-10) | 9 994 грн. |
Garmin Drivesmart 76 MT-D EU (010-02470-11) 010-02470-11 | 12 545 грн. |
Garmin DriveSmart 76 MT-D Europa Dożywotnia | 11 370 грн. |
GPS-навігатор Garmin Drivesmart 76 MT-D EU (010-02470-11) 010-02470-11 | 11 128 грн. |
Garmin DriveSmart 76 LMT-D | 10 680 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →