Турнік / бруси TOORX WBX-70
Фото 8 |
TOORX WBX-70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOORX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOORX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOORX WBX-70
Усі ціни 13 →Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) 929380 | 14 259 грн. |
Комбинированный станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) 929380 | 12 399 грн. |
Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) | 12 399 грн. |
Силовий тренажер Toorx Power Tower WBX 70 (929380) | 14 018 грн. |
Силовой тренажер Toorx Power Tower WBX 70 (929380) 929380 | 12 399 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →