Велосумка Topeak Fastfuel Drybag X 1 л
Фото 6 |
Topeak Fastfuel Drybag X без світловідбивачів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topeak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topeak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topeak Fastfuel Drybag X 1 л
Сумка на раму Topeak FastFuel DryBag X (чорний) TC2306B | 1 838 грн. |
Сумка на раму Topeak FastFuel DryBag X 1л TC2306B | 1 840 грн. |
Сумка на раму Topeak FastFuel DryBag X (чорний) TC2306B | 1 838 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →