Велосумка Topeak RX TrunkBag EX 2.8 л (TT9636B)
Topeak RX TrunkBag EX |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topeak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topeak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topeak RX TrunkBag EX 2.8 л
Сумка на багажну. Topeak RX TrunkBag (EX, чорний, 2.8л, 570г) TT9636B | 2 758 грн. |
Сумка на багажник Topeak RX TrunkBag EX TT9636B | 2 760 грн. |
Сумка на багажну. Topeak RX TrunkBag (EX, чорний, 2.8л, 570г) TT9636B | 2 758 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →