Пістолет для герметика TOPEX 21B330
TOPEX 21B330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPEX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPEX 21B330
Усі ціни 14 →Пістолет для герметиків TOPEX, 300 мл 21B330 | 427 грн. |
Topex Topex 21B330 | 427 грн. |
Пистолет для герметика Topex 300 мл (21B330) 21B330 | 427 грн. |
Пістолет для герметика Topex 300 мл (21B330) 21B330 | 427 грн. |
TOPEX 21B330 Пiстолет для герметикiв, 300 мл | 449 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →