Набір інструментів TOPTUL GCAT3401
TOPTUL GCAT3401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAT3401
Усі ціни 9 →Набор головок 1/2", 1/4" Toptul GCAT3401 на ложементе, 34 шт | 3 767 грн. |
Набор инструментов в ложементе Toptul 34ед. (GCAT3401) | 3 767 грн. |
Набір інструментів TOPTUL 1/4" та 1/2" 34шт (GCAT3401) | 3 767 грн. |
Набор инструментов TOPTUL GCAT3401 | 3 767 грн. |
Набор головок с трещоткой 1/4, 1/2 34ед. (в ложементе) TOPTUL GCAT3401 | 3 767 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості набору інструментів TOPTUL GCAT3401:
- Торцеві головки:
- 1/4: 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм
- 1/2: 10~19, 21, 22, 24, 27, 29, 30, 32 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →