Набір інструментів KING TONY 9519MR50
Відео 1Фото 2 |
KING TONY 9519MR50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 9519MR50
Усі ціни 11 →Набор инструментов 1/2", 1/4", 3/8" King Tony в кейсе, 119 шт 9519MR50 | 14 869 грн. |
Набір інструментів універсальний 1/4"+1/2"+3/8" King Tony (119 одиниць) (9 | 19 663 грн. |
Набор инструмента King Tony 1/4", 3/8, 1/2" 119 ед. 6PT (9519MR50) | 19 663 грн. |
Набір інструментів KING TONY 119 шт. 1/2"-3/8"-1/4" (9519MR50) 9519MR50 | 19 662 грн. |
KING TONY 1/2''-3/8''-1/4'' 119 шт. (9519MR50) 1/2\'\'-3/8\'\'-1/4\'\'119ш | 15 529 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →