Набір інструментів KING TONY 12107MRN
KING TONY 12107MRN |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KING TONY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KING TONY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KING TONY 12107MRN
Усі ціни 7 →Набор ключей рожково-накидных с трещоткой King Tony 10-19 мм в чехле, 7 шт | 2 917 грн. |
Ключ KING TONY комбинированный с трещоткой 7 шт., 10-19 мм (12107MRN) 1210 | 2 907 грн. |
Ключ KING TONY комбінований з тріскачкою 7 шт., 10-19 мм (12107MRN) 12107M | 3 324 грн. |
KING TONY 7 шт. (12107MRN) 7шт.(12107MRN) | 3 325 грн. |
KING TONY Ключ KING TONY комбінований з тріскачкою 7 шт., 10-19 мм (12107M | 3 324 грн. |
Ключ KING TONY комбінований з тріскачкою 7 шт., 10-19 мм (12107MRN) | 3 917 грн. |
Ключ KING TONY комбінований з тріскачкою 7 шт., 10-19 мм (12107MRN) | 4 842 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів KING TONY 12107MRN:
- Розміри:
- 10, 11, 12, 14, 15, 17, 19 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →