Відбійний молоток TOPTUL KAHA3217
TOPTUL KAHA3217 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAHA3217
Усі ціни 13 →Молоток пневматический Toptul (KAHA3217) | 3 025 грн. |
Молоток пневматический (пневмозубило) TOPTUL KAHA3217 | 3 025 грн. |
Молоток Toptul пневматичний (пневмозубило) (KAHA3217) | 3 072 грн. |
Молоток TOPTUL пневматический (пневмозубило) (KAHA3217) KAHA3217 | 3 025 грн. |
Молоток пневматичний Toptul KAHA3217 | 3 025 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →