Игольчатый молоток (скалер) TOPTUL KAHC5013
Відео 1Фото 3 |
TOPTUL KAHC5013 |
|
19 голок з діаметром 3 мм і довжиною 180 мм кожна.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL KAHC5013
Молоток пневматический игольчатый Toptul (KAHC5013) | 4 264 грн. |
Пневмомолоток игольчатый зачистной TOPTUL KAHC5013 | 4 264 грн. |
Голчастий зачисний молоток Toptul пневматичний 12 голок (KAHC5013) | 4 264 грн. |
Голчастий зачисний молоток пневматичний для очищення поверхонь посилений ( | 4 264 грн. |
Голковий зачищальний молоток пневматичний для очищення поверхонь посилений | 4 264 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →