Візок для інструменту TOPTUL TCAB0501
TOPTUL TCAB0501 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL TCAB0501
Усі ціни 11 →Тележка для инструмента Toptul (TCAB0501) | 15 083 грн. |
Подкатная инструментальная тележка TOPTUL 5 секций (под верстак) TCAB0501 | 15 083 грн. |
Візок для інструменту Toptul 5 секцій (пд верстат) (TCAB0501) | 15 083 грн. |
Тележка для инструмента TOPTUL 5 секций (пд верстак) (TCAB0501) TCAB0501 | 15 083 грн. |
Візок для інструменту Toptul 5 секцій (пд верстат) (TCAB0501) TCAB0501 | 15 083 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту TOPTUL TCAB0501:
- Допустиме навантаження — 180 кг
- Замок з ключами
- Блокування коліс
- Бічна ніша
РекомендуємоПорівняти в таблиці →