Візок для інструменту Yato YT-0914
Відео 1Фото 4 |
Yato YT-0914 |
|
Візок обладнана центральним замком. Верх покритий гумовим килимком.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0914
Усі ціни 10 →Инструментальная тележка Yato, 7 ящиков YT-0914 | 22 199 грн. |
Yato Szafka serwisowa YT-0914 | 11 120 грн. |
Yato Szafka serwisowa YT-0914 | 11 398 грн. |
Yato Szafka serwisowa YT-0914 | 11 676 грн. |
Візок для інструменту 7 полиць навантаження 300 кг (Розмір 995 х 458 х 680 | 16 706 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ящика для інструменту Yato YT-0914:
- Максимально допустиме навантаження на візок — 300 кг
РекомендуємоПорівняти в таблиці →