Літня шина Torque TQ021 185/60 R14 82H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ021 185/60 R14 82H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ021 185/60 R14 82H
Усі ціни 22 →Шина Torque TQ021 185/60 R14 82H | 1 450 грн. |
Torque TQ021 185/60 R14 82H | 1 501 грн. |
Torque TQ-021 185/60 R14 82H | 1 627 грн. |
Torque TQ021 (185/60R14 82H) | 1 470 грн. |
Летние шины Torque TQ021 185/60 R14 82H 1000671203 | 1 390 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →