Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT150UZSVA 5 ТБ
Відео 6 | Товар застарів 6 051 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 5000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 5400 об/хв; |
Toshiba S300 HDWT150UZSVA 5 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Toshiba S300 HDWT150UZSVA
Ціни на Toshiba S300 HDWT150UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 ТБ SMR | від 2 535 грн. | 26 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR | від 4 032 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 ТБ | від 6 364 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ | від 8 291 грн. | 29 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 ТБ | від 10 757 грн. | 19 пропозицій |
Рекомендуємо