Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ
Відео 6 |
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ |
|
Ємний внутрішній жорсткий диск форм-фактор: 3.5" з сімейства спеціальних HDD-накопичувачів Toshiba Pro S300 Surveillance зразка 2018 року. Ця лінійка включає в себе три моделі об'ємом від 6 до 10 Тб, які оптимізовані для використання в системах відеоспостереження на базі цифрових відеорекордерів (sDVR) і мережевих відеореєстраторів (sNVR). Спеціальна прошивка з технологій Toshiba Dynamic Cache Technology забезпечує безперебійну цілодобову запис потокове відео з камер HD/FHD-дозволи (до 64 потоків одночасно).
У жорсткому диску Toshiba S300 HDWT380UZSVA використовується класичний метод магнітної CMR-запису, що забезпечує високу швидкість доступу до даних, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 7200 об/хв. Він розрахований на роботу в сховищах даних, що включають в себе до восьми дисків, що дає можливість легко і швидко масштабувати підсистему зберігання відеозаписів по мірі необхідності. Здатний працювати в звичайних багатоцільових ПК і робочих станціях. Обладнаний інтерфейсом SATA3, що гарантовано назад сумісний з устаткуванням SATA2 і SATA. Гарантований виробником ресурс становить 180 Тб в рік (при повній трирічної гарантії), що еквівалентно запису відео в режимі 24/7 в кількості до 20,5 Гб в годину.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ
Усі ціни 26 →Внутрішній жорсткий диск Toshiba S300 8 Tb (HDWT380UZSVA) | 8 590 грн. |
Внутренний жесткий диск Toshiba S300 8 Tb (HDWT380UZSVA) | 8 509 грн. |
Жорсткий диск 3.5" TOSHIBA Surveillance S300 8TB SATA/256MB (HDWT380UZSVA) | 8 599 грн. |
HDD sata 8.0tb Toshiba s300 7200rpm 256mb (hdwt380uzsva) | 9 029 грн. |
Жорсткий диск 3.5" 8TB Toshiba (HDWT380UZSVA) | 8 896 грн. |
Модификації Toshiba S300 HDWT380UZSVA
Ціни на Toshiba S300 HDWT380UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 ТБ SMR | від 2 535 грн. | 26 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR | від 4 033 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 ТБ | від 6 380 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ | від 8 281 грн. | 26 пропозицій | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 ТБ | від 10 757 грн. | 18 пропозицій |