Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 ТБ кеш 256
Відео 6 | Очікується у продажу 3 666 грн. Порівняно доступний, економічний і тихий внутрішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" із сімейства SATA3 HDD-накопичувачів Toshiba S300 зразка 2021 року. Ця лінійка включає в себе 5 моделей об'ємом від 1 до 5 ТБ, прошивка і конструкція яких оптимізовані для потокового запису. у відеорекордерах sDVR, мультимедійних центрах та системах відеоспостереження на базі мережевих відеореєстраторів sNVR Серед ключових переваг потрібно відзначити низьке енергоспоживання (не більше 4 Вт в режимі інтенсивного використання) та підтримку одночасного багатопоточного запису з камер високої роздільної здатності (до 64 камер), що забезпечує підвищену Гнучкість і спрощує масштабованість систем відеоспостереження Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT840UZSVA зберігає працездатність в широкому діапазоні температур в...ід 0 до 70 ° C, що дає можливість для використання з безшумними пасивними системами охолодження. стандартного відеопотоку. Завдяки низькому рівню шуму (не більше 22 дБ), ця модель підійде для домашніх систем відеоспостереження або мультимедійних сховищ, розташованих у житлових зонах. У цій моделі застосовується технологія "черепичного" магнітного запису (SMR), що дозволяє досягти високої ємності, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв. |
Toshiba S300 HDWT840UZSVA 4 ТБ кеш 256 |
|
Порівняно доступний, економічний і тихий внутрішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" із сімейства SATA3 HDD-накопичувачів Toshiba S300 зразка 2021 року. Ця лінійка включає в себе 5 моделей об'ємом від 1 до 5 ТБ, прошивка і конструкція яких оптимізовані для потокового запису. у відеорекордерах sDVR, мультимедійних центрах та системах відеоспостереження на базі мережевих відеореєстраторів sNVR Серед ключових переваг потрібно відзначити низьке енергоспоживання (не більше 4 Вт в режимі інтенсивного використання) та підтримку одночасного багатопоточного запису з камер високої роздільної здатності (до 64 камер), що забезпечує підвищену Гнучкість і спрощує масштабованість систем відеоспостереження Жорсткий диск Toshiba S300 HDWT840UZSVA зберігає працездатність в широкому діапазоні температур від 0 до 70 ° C, що дає можливість для використання з безшумними пасивними системами охолодження. стандартного відеопотоку. Завдяки низькому рівню шуму (не більше 22 дБ), ця модель підійде для домашніх систем відеоспостереження або мультимедійних сховищ, розташованих у житлових зонах. У цій моделі застосовується технологія "черепичного" магнітного запису (SMR), що дозволяє досягти високої ємності, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Модификації Toshiba S300 HDWT840UZSVA
Ціни на Toshiba S300 HDWT840UZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba S300 HDWT720UZSVA 2 ТБ SMR | від 2 529 грн. | 24 пропозиції | ||
Toshiba S300 HDWT140UZSVA 4 ТБ CMR | від 3 994 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba S300 HDWT360UZSVA 6 ТБ | від 9 085 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba S300 HDWT860UZSVA 6 ТБ SMR | від 5 779 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba S300 HDWT380UZSVA 8 ТБ | від 8 284 грн. | 22 пропозиції | ||
Toshiba S300 HDWT31AUZSVA 10 ТБ | від 10 745 грн. | 21 пропозиція |