Болгарка Total TG110125565
Total TG110125565
Основне
Типкутова (болгарка)
Джерело живленняелектромережа (230 В)
Характеристики
Споживана потужність1100 Вт
Кількість обертів5000 – 12000 об/хв
Макс. діаметр диска125 мм
Додаткові можливості
Функції та можливостірегулятор обертів
Комплектаціядодаткова рукоятка
Інше
Вага2.5 кг
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Total 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Total.
Купити Total TG110125565
Усі ціни 8 →
УШМ Total TG110125565 кутова 1100 Вт 125 мм 5000 - 12000 об хв
MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Total TG110125565
Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
Comtrading.uaЗ нами 6 років