Болгарка Forte AG 10-125 V 87530
Forte AG 10-125 V 87530 без регулятор обертів регулятор обертів |
|
Модель AG 10-125 без налаштування числа обертів, а в моделі AG 10-125 V є установка кількості обертів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte AG 10-125 V 87530
Усі ціни 16 →Угловая шлифмашина Forte AG 10-125V (87530) | 1 220 грн. |
FORTE AG 10-125V | 1 452 грн. |
Болгарка (Угловая шлифмашина) Forte Ag 10-125V | 1 204 грн. |
Болгарка FORTE AG 10-125V | 2 072 грн. |
FORTE AG 10-125V | 1 386 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Forte AG 10-125 V 87530
Ціни на Forte AG 10-125 V 87530 |
---|---|---|---|---|
Forte AG 10-125 87529 | від 1 122 грн. | 4 пропозиції | ||
Forte AG 10-125 V 87530 | від 1 187 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →