Болгарка GTM AG125/1400VS (2891)
Фото 3 |
GTM AG125/1400VS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG125/1400VS
Усі ціни 14 →Болгарка мережева GTM AG125/1400VS з регулюванням обертів і плавним пуском | 2 462 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Gtm AG125/1400VS | 2 454 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG125/1400VS | 2 462 грн. |
Болгарка мережева GTM AG125/1400VS | 2 462 грн. |
Шлифовальная машина GTM 125мм AG125/1400VS 1400Вт, 2000-9000об/мин, М14, п | 2 189 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →