Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C300HP 4 mm
Відео 1Фото 5 |
TP-LINK VIGI C300HP 4 mm 4 мм6 мм |
|
Виявлення вторгнення в зону, перетину лінії. Оповіщення при спробі закрити об'єктив.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK VIGI C300HP 4 mm
Усі ціни 6 →IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C300HP-4 | 2 433 грн. |
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C300HP-4 | 3 151 грн. |
IP-камера видеонаблюдения TP-Link VIGI C300HP-4 | 2 361 грн. |
IP-камера видеонаблюдения TP-Link VIGI C300HP-4 | 2 367 грн. |
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C300HP-4 | 2 520 грн. |
IP-камера відеоспостереження TP-Link VIGI C300HP-4 | 2 361 грн. |
Відеоогляди
Модификації TP-LINK VIGI C300HP 4 mm
Ціни на TP-LINK VIGI C300HP 4 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C300HP 4 mm | від 2 361 грн. | 6 пропозицій | ||
TP-LINK VIGI C300HP 6 mm | від 2 483 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →