Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C240 4 mm
Відео 1Фото 3 |
TP-LINK VIGI C240 4 mm 2.8 мм4 мм |
|
Функція розпізнавання та класифікації транспортних засобів та людей.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TP-LINK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TP-LINK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TP-LINK VIGI C240 4 mm
Усі ціни 6 →4-мегапиксельная поворотная сетевая камера TP-Link VIGI C240(4mm) VIGI C24 | 3 689 грн. |
TP-Link VIGI C240 4 мм | 2 990 грн. |
IP-камера TP-LINK VIGI C240 4mm (VIGI C240(4mm)) | 3 689 грн. |
Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C240 4 mm поворотна/купольна Білий | 4 075 грн. |
Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C240 4 mm поворотна/купольна Білий | 4 540 грн. |
Камера відеоспостереження TP-LINK VIGI C240 4 mm поворотна/купольна Білий | 3 721 грн. |
Відеоогляди
Модификації TP-LINK VIGI C240 4 mm
Ціни на TP-LINK VIGI C240 4 mm |
---|---|---|---|---|
TP-LINK VIGI C240 2.8 mm | від 3 090 грн. | 16 пропозицій | ||
TP-LINK VIGI C240 4 mm | від 2 990 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →