набір для барбекю Tramontina Churrasco 22299/013
Tramontina Churrasco 22299/013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 22299/013
Набор для барбекю Tramontina Tradicional (22299/013) 22299/013 | 399 грн. |
Набір для барбекю Tramontina Tradicional 2 предмети (22299/013) | 499 грн. |
Набір для барбекю Tramontina Tradicional (22299/013) | 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →