набір для барбекю Tramontina Churrasco 22399/028
Tramontina Churrasco 22399/028 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 22399/028
Усі ціни 11 →Набір для барбекю Tramontina Barbecue 15 пр. (22399/028) | 2 158 грн. |
Набор для барбекю Tramontina Barbecue 15 пр. (22399/028) | 2 158 грн. |
Набор столовых приборов Tramontina Barbecue 15 пр 22399/028 | 2 271 грн. |
Барбекю TRAMONTINA Barbecue 15пр (нож 20см,вилка ,щип37см, стол. приб) цв. | 1 870 грн. |
Набір для барбекю Tramontina Barbecue (22399/028) 22399/028 | 2 269 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →