набір для барбекю Tramontina Churrasco 29899/532
Фото 3 |
Tramontina Churrasco 29899/532 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Churrasco 29899/532
Усі ціни 12 →Набір для барбекю Tramontina Barbecue Jumbo 4 пр. (29899/532) | 3 028 грн. |
Набор для барбекю Tramontina Barbecue Jumbo 4 пр. (29899/532) | 3 028 грн. |
Барбекю TRAMONTINA Barbecue (29899/532) 29899/532 | 1 793 грн. |
Набір столових приборів Tramontina Barbecue 4 предмета Jumbo (29899/532) 2 | 2 093 грн. |
Tramontina TRAMONTINA BBQ 4 pcs (Jumbo) (29899/532) TRAMONTINA BBQ 4 pcs ( | 3 187 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →