Мисливський ніж Tramontina 26010/105
Фото 4 |
Tramontina 26010/105 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina 26010/105
Усі ціни 11 →Tramontina Sport з чохлом 127 мм (26010/105) | 1 233 грн. |
Tramontina Sport с чехлом 127 мм (26010/105) | 1 233 грн. |
Нож Tramontina Sport 12,7 см 26010/105 | 1 076 грн. |
Нож TRAMONTINA SPORT (26010/105) 26010/105 | 983 грн. |
TRAMONTINA 26010/105 | 1 149 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →